1. Dalmatinska nogometna liga: Slavlje juniora u Crnom

1. Dalmatinska nogometna liga: Slavlje juniora u Crnom

Još jedan bogat vikend je iza nas. Mlađi pioniri i pioniri ugostili su svoje vršnjake iz HNK Zadar u sklopu 32. kola, dok su kadeti i juniori u zaostaloj utakmici 27. kola gostovali u Crnom kod momčadi Dalmatinca.

Mlađi pioniri trenera Jure Perkovića poraženi su rezultatom 2:0 od Zadra, uz dostojan otpor kvalitetnijem protivniku.

Pioniri trenera Alena Juričića, u jednoj taktički discipliniranoj utakmici, poraženi su rezultatom 2:1. Strijelac jedinog pogotka bio je Tino Šakić iz kaznenog udarca kojeg je prethodno iznudio Mate Katuša. Ostaje žal barem za jednim bodom. 


Kadeti trenera Stipe Pavičića pokleknuli su u Crnom u posljednjim minutama utakmice i poraženi su rezultatom 3:2. Strijelci u porazu bili su Renato Pavlović i Lovre Župan.

Odličnu utakmicu odigrali su pak juniori trenera Jure Perkovića. Oni su protiv Dalmatinca došli do uvjerljive pobjede, svladavši domaćina rezultatom 4:0. Strijelci u pobjedi bili su David Alić, Matija SuraćAnte Gagula i Šime Župan. Vrijedna tri boda za sam kraj sezone.