Starta Interna liga

Odbrojavamo sitno do početka Abecedina Interne lige. Danas s početkom u 17:30 sati započinje sada već tradicionalna Interna liga. Liga je to koja privlači više od 200 djece koja treniraju u našem klubu. Svi skupa se veselimo početku lige.

Prvi će na igralište danas istrčati dječaci rođeni 2014. i 2015. godine. Nakon njih, svoje nogometno umijeće pokazat će dječaci rođeni 2016. godine i mlađi. Nedjelja je rezervirana za dječake rođene 2012. godine. Jedna od dvije novine je ta da se liga po prvi puta igra na našem igralištu u Murvici, a također smo od ove godine u ligu ubacili generaciju tića rođenih 2012. godine.

Sve utakmice bit će u prijenosu uživo.

- Očekuje nas pregršt utakmica, zabave, uživanja te se nadamo da ćemo zadovoljiti apetite svih koji će sudjelovati i navijati. Ipak su najmlađi naša budućnost i naša zadaća je da ih kroz nogomet uputimo na pravi put. - kratko je kazao Ante Dokoza, predsjednik kluba.