Trener Juričić poveo seniore u pripreme

Trener Juričić poveo seniore u pripreme

Trener seniorske momčadi Alen Juričić, poveo je seniore u pripreme proteklog četvrtka.

Pripremni period podijeljeni je u dva dijela. U prvom dijelu priprema naglasak će biti na kondicijskoj pripremi, dok će drugi dio priprema biti baziran na tehničko-taktičkim stvarima. 


Na prvi trening treneru Alenu Juričiću odazvalo se 20 igrača. Prvoj momčadi priključena je nekolicina perspektivnih kadeta i seniora. 


Za kondicijsku pripremu zadužen će biti trener Zvonimir Ucović. 


Na prozivci su također bili Jure Perković, voditelj škole te Ante Dokoza, predsjednik kluba koji su se obratili igračima, pozdravivši stare i nove igrače, poželjevši im dobar i kvalitetan rad te puno uspjeha u drugom dijelu sezone. 


Već su dogovorene i dvije prijateljske utakmice. Prva je na rasporedu 31. siječnja u Posedarju protiv Hrvatskog viteza, a 3. veljače igramo protiv Hajduka u Pridrazi. 


- Veseli me odaziv velikog broja igrača na trening. Radi se dobro i svi igrači rado prihvaćaju sve zadatke koji su stavljeni pred njih. Nadam se da će nam proljeće donijeti puno dobroga, a prema dosadašnjoj atmosferi u momčadi, imamo razloga za optimizam. - rekao je trener Alen Juričić