Zasvijetlila svjetla na murvičkoj ljepotici

Zasvijetlila svjetla na murvičkoj ljepotici

Nakon velikog napora i truda koje smo uložili proteklih tjedan, kako bismo i u večernjim terminima održavali treninge na našem igralištu u Murvici, konačno možemo reći da smo u tom naumu uspjeli. 


Sinoć su zasvijetlili reflektori na našem igralištu u Murvici! Velik je to korak u razvoju našeg kluba i zasigurno će pomoći svim kategorijama u organizaciji njihova rada i trenažnog procesa. 


Predsjednik kluba, Ante Dokoza, s veseljem nam je kazao:


- Ne mogu skriti svoje zadovoljstvo. Ovo je ogroman korak za naš klub i samu organizaciju rada kluba. Vrijedno i marljivo smo radili u proteklom razdoblju i plod toga su reflektori koji su sinoć zasvijetlili na našem igralištu s umjetnom travom. Želim se ovim putem zahvaliti svim dobrim ljudima koji su na bilo koji način sudjelovali u postavljanju reflektora, u svoje osobno ime, u ime trenera te sve djece koja treniraju u našem klubu. Ponajprije se to odnosi na vrijedne ruke Marka Grubića Huse, Marija Lukina, Ante Prorokovića, Dragana Baričevića, Ante Žilića, Kristijana i Šime Suraća te Dragana Čuline.