1. ŽNL: Poraz od Galovca

Naši seniori su u sklopu 3. kola 1. Županijske nogometne lige na domaćem igralištu dočekali momčad Galovca i poraženi su rezultatom 4:1. Utakmica se igrala po lijepom, ali vjetrovitom vremenu, što je momčadima otežavalo igranje.

Bio je to drugi ovosezonski poraz momčadi Marina Miletić⁩a. Novak u ligi, momčad Galovca, pokazao se kao bolji protivnik tijekom svih 90 minuta utakmice.

Već u 4. minuti na jedan odbijanja natrčava Marko Kapitanović i dovodi goste u vodstvo od 1:0. Igrala se 19. minuta kada Branimir Smokrović nakon jednog prekida zabija za vodstvo gostiju od 2:0. Isti igrač u 34. minute povisuje rezultat na 3:0. David Katuša je u 44. minuti zabio za 4:0 i gosti su s visokim rezultatom otišli na poluvrijeme.

U drugom dijelu, uspostavili smo igru te je plod toga bio pogodak za 4:1 Josipa Gagule u 71. minuti.

Iako smo imali još nekoliko poluprilika do kraja utakmice, nismo uspjeli ozbiljnije ugroziti gostujuća vrata te su bodovi zasluženom otišli put Galovca.

NK ABECEDA SPORTA ZDC - NŠK GALOVAC 1:4 (0:4)

ZADAR - Igralište ŠC Višnjik. Gledatelja: 50.

NK ABECEDA SPORTA ZDC: Rak, Dokoza (od 34. Tomić), Gagula, Senkić, Marić, Župan (od 70. Vicković), Surać (od 46. Zubak), Tulumović (od 70. Škara), Dunatov Matak, Šarić. Trener: Marin Miletić⁩a.

NŠK GALOVAC: Jovančević, Ninčević (od 76. B. Katuša), Vukorepa (od 39. Š. Burčul), Šare, Kožul, L. Burčul, Smokrović (od 81. Kvartuč), Šarić, R. Burčul, Kapitanović, D. Katuša. Trener: Alen Vedrić.