1. ŽNL: Poraz seniora u Pakoštanima

1. ŽNL: Poraz seniora u Pakoštanima

FOTO: Luka Jeličić/Zadarski list

Jučer su naši seniori u sklopu 2. kola 1. Županijske nogometne lige gostovali u Pakoštanima kod istoimenog domaćina te su poraženi rezultatom 4:2.


Imali su igrači trenera Marina Miletića vodstvo na poluvremenu od 1:0, kada nas je 21. minuti utakmice u vodstvo doveo Matija Surać. U drugom dijelu, domaćin svega u tri minute stiže do potpunog preokreta. U 55. minuti utakmice Mate Šarin zabija za domaćina i donosi im izjednačenje, da bi u 58. minuti Kristian Šarić zabio za vodstvo domaćina od 2:1. Igrala se 66. minuta utakmice kada Šarić svojim drugim pogotkom na utakmici povisuje rezultat na 3:1. U 74. minuti, svojim prvim seniorskim pogotkom, Roko Ivčević smanjuje na 3:2 i daje nam nadu u pozitivan ishod. Međutim, Mate Šarin, također dvostruki strijelac u ovoj utakmici, u 77. minuti zabija za 4:2 i postavlja konačan rezultat ove nadasve uzbudljive utakmice.NK PAKOŠTANE – NK ABECEDA SPORTA ZDC 4:2 (0:1)

PAKOŠTANE – Igralište Krč. Gledatelja: 100. Sutkinja: Martina Matijević (Vinkovci). Pomoćnici: Josip Katuša (Raštane Donje) i Tomislav Čulina (Pridraga). Delegat: Veselin Zdrilić 

NK PAKOŠTANE: Tabak, Banđen (od 46. Šarin), Crnjak, Knez, Colić, Batista-De Araujo (od 70. Koceić), Kurtov, Šarić (od 70. Bačkov), Mitrović, Vulin (od 89. Kazija), Lokin (od 78. Kuman). Trener: Jugo Dominis.

NK ABECEDA SPORTA ZDC: Rak, Dokoza (od 53. L. Škara), Gambiraža, Gagula, Šarić (od 53. Senkić), Surać, Kelava (od 53. F. Škara), Tulumović, Dunatov (od 46. Ivčević), Marić, Marasović (od 53. Božić). Trener: Marin Miletić.